fbpx

Клининговая компания "PurPur"

Щастя поруч!

 Озираючись навколо, чи часто ви бачите людей щасливих?

Це як старовинна мудрість про напів повну чи напів пусту склянку. Як не дивно, здатність бути щасливою людиною потрібно виховувати. Найпростіший спосіб - сім'я. ЇЇї цінності. Відчуття захищеності, комфорту, розуміння , можливість за будь яких умов бути почутим, зігрітими теплом близьких... Все це з самого дитинства навчає нас у всьому бачити хороше, добре, позитивне... І тоді ти наповнюєш своїм позитивом все навкруги і цим підтримуєш власне почуття щастя). Такий собі кругообіг щастя в природі;).

Я щаслива людина). Мене цьому навчили). І через призму власного щастя я сприймаю оточуючий світ. Це дуже полегшує спілкування з незнайомими людьми. Бо коли ви вперше мені телефонуєте, я апріорі сприймаю вас як гарну людину). І аби  зруйнувати цей образ треба дуже і дуже постаратись;).

То ж хочу сьогодні поділитись з вами тим, що може робити мене щасливою. А можливо і вам такі прояви щастя знайомі?

Я прокидаюсь рано. Це властиво жайворонку;) І поки насолоджуюсь ранковою кавою, маю змогу отримати задоволення від повільного пробудження та ранкової тиші.

Я часто посміхаюсь, вітаючись). Таким чином мені хочеться передати позитивний заряд людині, якій потискаю руку).

У мене ви завжди можете отримати другий шанс. Один, але все ж - отримати)). Бо всі ми помилаємось. І було б не правильно через одну ненавмисну помилку записати людину до когорти поганців.

Я поводжусь з вами так, як хотіла б аби ви поводили себе зі мною. Це стосується не тільки особистих відносин, а й професійних. Я не буду нав'язувати не потрібні вам послуги, але обов'язково наголошу на тому, що у вашому випадку буде конче необхідно. Бо так зробила б для себе.

Я роблю вибір на користь спілкування з приємними мені людьми. Це надихає на позитив та відновлює мою єнергію, витрачену на тих, з ким вимушена спілкуватись по справах.

Я запрошую вас на чай). Бо це довгий напій. І для нього потрібен час, який мені не шкода приділити вам...

Цю статтю пишу в лікарні, відчуваючи себе щасливою)). Бо все по плану. І оточують мене гарні люди. І завтра додому. А далі - безліч щасливих днів, місяців, років...)

Шукайте щастя в дрібних речах і воно прийде до вас і у великому;)!

Ваша Олена!