fbpx

Клининговая компания "PurPur"

Ми вам періодично потрібні. Чому?

 

Кожен заробляє гроші як вміє. І зазвичай це потребує багато сил та максимальної концентрації на обраному напрямку. То ж відволікатись на побутові речі не просто не хочеться, а навіть шкідливо.

 

Майже кожне підприємство має місце, де проходить процес створення прибутку. Нехай то буде цех, майстерня, кухня або затишна кімната в невеликому офісі. Можливо це буде робоче місце в тихому коворкінгу, але зараз це ще не дуже розповсбджена практика. В Запоріжжі так точно.

Але кожне таке місце длясвоїх задач має бути охайним. Навіть просто пил на поверхнях та сухе повітря вже негативно впливають на вашу пряму діяльність. Я вже не кажу про бруд в місці приймання їжі чи банально випадаюче з офісної урни сміття... 

То ж прибирання це невід'ємна складова виробничого процесу. І від цього не можна нікуди подітись). Хто цим має займатись? Як організувати процес підтримання порядку в вашому приміщенні? Чи можливо це зробити власними силами? Чи може доцільніше звернутись до спеціалістів?

З власного досвіду роботи в клінінзі я маю що вам порадити. То ж сьогодні розкажу як впринципі організувати прибирання комерційної нерухомості - скажімо так. 

Зазвичай в серйозній клінінговій підтримці з використанням потужної технічної бази та спеціальними режимами роботи і технологіями мають потребу великі підприємства. Це сектор рітейлу (супермаркети, торгівельні центри, великі магазини та розважальні заклади), промислові підприємства (харчові, машинобудівні, та ін.), заклади культури та розміщення. Про них я розповім трохи згодом.

А от офісні приміщення з постійним складом персоналу та відсутністю великої кількості відвідувачів дещо простіші в прибиранні. Основне завдання тут саме підтримання комфортної атмосфери та гігієни приміщень. Для цього достатньо раз на два - три дні протирати горизонтальні поверхні від пилу, робити вологе прибирання поверхонь, звільняти урни від накопиченого сміття, мити сантехніку, натирати дзеркала і все. Для такого типу приіщень цього достатньо.

То ж для організації чистоти можна йти двома шляхами: знайти собі тьотю Валю на два або раз на тиждень, або звернутись в клінігову компанію.

Давайте подивимось на плюси та мінуси?

Відносно тьоті Валі - нічого не маю проти. Достатньо вивчити з якими поверхнями їй доведеться мати справу, та підібрати для них відповідний інвентар та хімію. Закупити це все не є великою проблемою. Потім шукаємо гіпотетичну працівницю. Для цього є багато інформаційних ресурсів. Зазвичай вони платні, але то ж таке. Провівши з десяток співбесід (бо нам хочеться аби у нас працювали лише найкращі) обираємо гідну кандидатуру. Знайомимо її з приміщеннями, інвентарем та хімічними засобами. Проводимо інструктаж що та чим ми б хотіли аби вона мила. Домовляємося про розмір оплати та графік (це ще на етапі співбесіди). І все. Впорядкування роботи прибиральниці в нашому офісі завершено. Але стоп - треба ще визначитись як ми будемо платити людині. Не скільки, а саме як. Бо є два варіанти. Офіційне працевлаштування (зараз це дороге задоволення з податками, відпустками, лікарняними) та не офіційне (просто дістаємо гроші щотижня з кишені і кладемо в кишеню тьоті Валі). Одразу попереджаю - другий варіант це не законно і тому загрожує штрафами, безсонними ночами, не дай боже шантажем з боку тьоті Валі якщо вона на вас образиться і таке інше. Та от ми і з формою оплати визначились. Тьотя Валя знайдена. Підготовка проведена. Повертаємось до наших прямих робочих обов'язків по зароблянню коштів. Проходить два тижні. Нас ще іноді відволікають дзвінки по оголошенню про роботу (бо воно ще довго може відлунювати тому, хто його розмістив) та в цілому все добре. Ось вже і час авансу прибиральниці прийшов. Ми чесно заплатили і пішли на вихідний. А наступного тижня тьотя Валя не прийшла... І не подзвонила... І на анші істеричні дзвінки - нуль уваги. КАПЕЦЬ! Ми прибрали разочок-другий самі і почали пошуки іншої тьоті... Все з початку! А коли ж заробляти гроші?!?!... 

...далі буде;)

Ваша Олена!