fbpx

Клининговая компания "PurPur"

Ми вам періодично потрібні!

 

Кожні митарства в житті для чогось та потрібні!)

 

 

Сподіваюсь, ви читали попередній допис в блозі і я можу з легким серцем розповісти чим справа завершилась).

То ж коли ви так разів зо три попідбираєте кандидата на прибиральницю в офіс, вам білого світу видно не стане і ви захочете іншого...

Ось саме тут і час звернутись до клінінгової компанії. І то навіть не погано, що спочатку ви такий варіант розвитку справ не обрали. Бо тепер добре розумієте навіщо вона вам потрібна. Саме клінігова компанія буде тепер не спати ночами підбираючи вам фахівця з прибирання, шукаючи йому заміну на його лікарняні, відпустки, а то й взагалі - зникання. Саме клінінгова компанія буде відслідковувати коли і які мийні засоби у вас закінчуються і які матеріали для протирання поверхонь треба замінити. І це клінінгова компанія буде платити податки і звітувати за працівника. А вам залишається задоволення від вчасно зданої роботи в гарно прибраному офісі. І вже можна не помічати була прибиральниця, як вона виглядає - офіс завжди чистий.

Ось такі переваги в контрактному прибиранні офісів у співпраці з клінінговою компанією. І повірте - це не мало. Кажу вам як людина, що знаходиться в постійному пошуку діамантів клінінгу:)

Життя різноманітне завдяки наявності вибору. Не гайте часу на не потрібні турботи. Обирайте професійний клінінг і все у вас вийде!)

Ваша Олена!