fbpx

Клининговая компания "PurPur"

Навчання не розкіш, а спосіб не стояти на місці.

 

Навчатися аби встигати за часом. Чи згодні ви з таким висловом?

 

З часом світ навколо нас змінюється . І чим далі тим швидше. Щодня з'вляються нові технології, робляться наукові відкриття, патентуються нові винаходи. І клінінг тут не виняток. То ж аби йти в ногу з часом ми вчимося.

Зовсім недавно, а саме 10 листопада 2021 року, у місті Дніпро відбулась навчальна зустріч представників клінінгової спільноти за темою "Реставрація дерев'яних покриттів". Дуже актуальні знання. Бо все більше наших замовників схиляються до екологічного оздоблення власних осель, офісів, ба навіть автомобілів;). Все частіше в помешканнях з'являється дерево в різних модифікаціях. І це потребує знань з нашого боку. Бо саме ми будемо постійно працювати з дерев'яними поверхнями і тими, що хочуть бути такими))... Маємо вміти їх розрізняти, знати їх властивості та особливості догляду. 

 

Дерево дуже гарний, неповторний і довговічний таки матеріал. За умови правильної обробки до монтажу та професійним доглядом під час експлуатації. Та динамічне життя навколо залишає свій слід на всьому. Зокрема на дереві рано чи пізно з'являються потертості, втрати блиску, сколи, зміни кольору... Ну ще майстри можуть промахнутись з дірочкою, зробивши її зовсім не в тому місці - та то вже таке), виправити можна).

 

Звичайно це вже виходить за межі поняття "клінінг" і у базовій послузі прибирання реставрації дерев'яних поверхонь точно не буде. Та в якості окремої послуги у особливих випадках ми зможемо допомоги. Цьому і вчились на зустрічі, що була організована нашими партнерами у повній відповідності до нинішніх вимог антиковідного законодавства. Ми не тільки слухали що, чим і як робити. Ми пробували більшість озвучених методів на привезених лекторами зразках. І це було яскраво. Бо ще зовсім недавно доводилось засмучувати замовників, під час огляду об'єкту до прибирання вказуючи їм на не зворотні (як тоді ми думали) зміни на дерев'яному внутрішньому оздобленні...

 

Тепер ми готові вас радувати і в цій царині - реставрація дерев'яних поверхонь. Звичайно далеко не все ми зможемо виправити та відновити. Та зрозуміти в яких випадках не обійтись без вузького спеціаліста, а в яких ми можемо навести лад використовуючі власні знання та матеріали точно зможемо!) Не бійтеся дерева в домі). І кличте нас на прибирання).

 

Ваша Олена!